KONST / Litografier / Färglitografi 16086307
nr 1608 6307
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Folkhav. Signerad, numrerad 90/300, oramat löst blad, Färglitografi. Bladets mått: 40x61 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:11:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)